poniedziałek, 9 czerwca 2014

Milan Ivana po kriminálce o německou soutěž výš

Slovenská ofenzivní záložník Milan Ivana se jako člen kádru německého fotbalového klubu SV Darmstadt 98 raduje z postupu do druhé nejvyšší místní soutěže II. bundesligy. Jeho tým dokázal v odvetě prolínačky na půdě Arminia Bielefeld smazat domácí prohru 1:3 (jediný gól zdolaného týmu tehdy vstřelil právě Ivana) a nakonec triumfoval 4:2 po prodloužení, takže v součtu se prosadil díky vyššímu počtu zásahů na trávníku soupeře. Třicátník Ivana si zahrál do 70. minuty.

Bývalý hráč Trenčína, 1. FC Slovácko, Slavie Praha, Slovanu Bratislava a Wehenu Wiesbaden Milan Ivana přišel do Darmstadtu loni v létě a od poloviny Unibet bonus pro nové hráče dubna má novou smlouvu i na sezónu 2014/2015 s opcí na další rok.