sobota, 3 maja 2014

Pokud v neděli porazí Real doma

” Nehráli jsme první třetinu špatně, ale nedokázali jsme proměnit šance. V druhé třetině jsme si vytvořili tlak a překlopily to na naši stranu . Rozhodla bojovnost v oslabení . ” Josef Turek , trenér Zvolena : ” Měli jsme dobrý vstup do zápasu , ale hned na začátku druhé třetiny jsme si nechali vstřelit gól. Nedařily se nám přesilové hry , což ostatně rozhodlo . ”

V sobotním zápase 28. kola francouzské fotbalové ligy zvítězil lídr tabulky Paříž St . Germain na hřišti Bastie jednoznačně 3:0 . Dva góly PSG vstřelil Ezequiel Lavezzi , další přidal Zlatan Ibrahimovic . Foto : SITA / AP Bastia – Paříž St . Germain 0:3 ( 0:2 ) Branky : 19. a 88. Lavezzi , 6. Ibrahimovič , 13. 000 diváků. Pokud v neděli porazí Real doma Levante , tak zvýší náskok před Barcelonou na čtyři body . Foto : SITA / AP BARCELONA . V prvním sobotním zápase 27. kola španělské fotbalové Primery Division prohrál druhý tým tabulky FC Barcelona na hřišti sestupem ohroženého Valladolidu překvapivě 0:1 . O jediný přesný zásah setkání se postaral Ital Fausto Rossi . Plány Barcelony na obhajobu mistrovského titulu tak dostaly další vážnou trhlinu . Vedoucí Real Madrid v případě vítězství v nedělním duelu s Levante zvýší svůj náskok na čele před ” blaugranas ” už na čtyři body . Valladolid díky tříbodovému zisku poskočil v tabulce  na 17.