czwartek, 8 maja 2014

Když jsme dali třetí gól

V prvním poločase jsme měli štěstí při velké šanci Ružomberka . Stále jsme však drželi míč na kopačkách , vytvářeli jsme si šance. Byl jsem velmi rád, že se nám podařilo vstřelit dva góly . V úvodu druhého poločasu nás Ružomberok trochu zatlačil . Když jsme dali třetí gól , tehdy jsem už věděl , že zápas dotáhneme do vítězného konce . ”

“Byl to hektický zápas s remízový koncem. měli jsme velmi dobrý úvod , nastřelili jsme břevno . Pak soupeř začal hrozit ze standardních situací . začali jsme hrát jinak , byly méně v držení míče . po přestávce jsme znovu začali hrát vlastní hru . Zápas se lámal po pokutovém kopu , který jsme zase neproměnili , ten zápas by byl uzavřen. Jelikož to nepřišlo  , tak domácí ožili , vyrovnali také z penalty . zápas se tehdy roztrhal  . Po vyrovnávacím gólu jsme ovládli hru, dali jsme gól na 1:2 . Bohužel přišla zase chyba , jednoduchá přihrávka ze středu hřiště a soupeř ji využil . Ještě i po tomto okamžiku jsme měli velkou příležitost Williamem , kterou vychytal Solnička . Divácky atraktivní zápas , zajímavý , pro naše kluky zase krutý , protože zápas jsme ho měli jednoznačně rozjetý na vítězství . ” Radúz Dorňák , trenér Myjavy : ” Z 3 / 4 musím souhlasit s tím , co řekl kolega , protože zápas byl skutečně velmi atraktivní, útočný , obě mužstva toužili po vítězství . My jsme věděli o přednostech Žiliny , zejména o silném středu zálohy, kterou jsme chtěli eliminovat . Ne vždy se nám to vydařilo . Velmi jsem rád, že se probudil Štefan Pekař , který se v přípravných zápasech trošku trápil v koncovce .