piątek, 9 maja 2014

Nízký věk stoperské dvojice

Velmi jsem rád, že se probudil Štefan Pekař , který se v přípravných zápasech trošku trápil v koncovce . Zlomovým momentem zápasu byl neproměněný pokutový kop , který nás nastartoval směrem dopředu a hráčům vlil hodně sil . Byli jsme velmi aktivní již v I. poločase, 5 – krát jsme zakončili , kopali 8 rohových kopů . Já jsem procentní vyjádřil, že bychom v tomto zápase mohli být úspěšní za předpokladu , že budeme potentní buď z rychlých protiútoků nebo ze standardních situací . Vzhledem k nízkému věku stoperské dvojice Žiliny jsem předpokládal, že udělají jednu fatální chybu , což se také stalo az toho jsme těžili a vyrovnali na 2:2 . Byl bych velmi rád, kdybychom zápas dotáhli do vítězného konce , ale vzhledem na kvalitu Žiliny jsem nakonec spokojený is bodem. ”

” Do zápasu jsme vstoupili dobře . Z naší strany jsme měli první poločas pod kontrolou. Soupeř byl dobře organizovaný a hrál ze zabezpečené obrany. Jednu šanci jsme proměnili . Do druhého poločasu jsme se chtěli prezentovat svou hrou a přidali jsme i gól. Nechali jsme si však vstřelit jeden gól a znervózněli jsme . Přibrzdilo nás i vyloučení , ale klukům slouží ke cti , že zápas zvládli . ” Branislav Mráz , trenér Zlatých Moraviec : ” Vzhledem k minulý prohru v Senici jsme chtěli podat agresivnější výkon. V prvním poločase jsme příliš kazili hru a dělali chyby v defenzivní . Škoda přesilovky, kterou jsme nevyužili . Až příliš jsme spěchali v zakončení . Více jsme se mohli s míčem pohrát . Šance přišla v poslední minutě , ale Mazan ji neproměnil . Věřím, že pokud budeme pokračovat v poctivé práci , výsledky se dostaví . ”