sobota, 3 maja 2014

Od začátku jsme hráli s nasazením

Za stavu 2:0 jsme potřebovali vstřelit gól na uklidnění , ale ten nepřišel . Právě naopak , Martin ve vlastním oslabení snížil. Po našem třetím gólu jsme už kontrolovali hru. Vedeme 1:0 v sérii a musíme se dobře připravit na další zápas . ” Daniel Babka , trenér Martina : ” Už ve čtvrté minutě jsme přišli o našeho nejproduktivnějšího hráče, což poznamenalo naši hru . Košice byly v první třetině silnější v osobních soubojích . Za stavu 2:1 jsme mohli vyrovnat a možná by se pak zápas vyvíjel jinak. Gól na 3:1 byl zlomový . Pak jsme dostali i další a zápas byl rozhodnut . Dvě třetiny to z naší strany nebylo špatné . Hra v play off je však o něčem jiném . Musíme se rychle přizpůsobit , abychom byli Košicím důstojným soupeřem . ”

HK Nitra – HKM Zvolen 3:1 ( 0:1 , 2:0 , 1:0 ) stav série 1:0 Branky: 21. Stümpel ( R. Tománek ) , 38. J. Ručkay ( H. Ručkay ) , 54. H. Ručkay ( Miroslav Kováčik , Nádasdy ) – 15. Obšut ( A. Podkonický ) Vyloučení: 10:8 na 2 min , Využití: 2:1 , oslabení : 0 : 0 Rozhodčí: Baluška , Stano – Holienka , Valach , 3289 diváků Nitra: Kristan – D. Milo , Nádasdy , P. König , Ordzovenský , M. Novák , F. Kuzma , Ďurkech , M. Bača – J. Ručkay , Miroslav Kováčik , H. Ručkay – L.